Zatím co svět počítačových her byl plný fantasy RPG, kouzelných světů, levlování, popřípadě nasilnického harašení v otevřeném světě, objevila se hra s profesionálním dabingem, s kontinuálním příběhem a originalním námětem. V těchto směrejch tehdy neměla MAFIA konkurenci a to se také projevilo na její popularitě. A protože je hra tak populární a mluví se o ní už necelých 20 let, mají všichni počítačoví šílenci další vánoce. Přichází REMAKE.

MAFIA TRILOGY

Příběh a okolnosti Mafie známe. Hra staví na skvělém scénáři a výborných cinematics, což jsou videosekvence v příběhu hry, které tehdy díky kvalitě a dabingu připomínaly filmové scény. Remake této hry byl předmětem dohadů posledních pár měsíců, nyní byl oficiálně potvrzen.

Co o něm vlastně víme?

Nic moc.

Vyjde něco s názvem MAFIA TRILOGY, bude očividně obsahovat všechny tři díly Mafie remasterovány. Oficální potvrzení, že se tak stane, přišlo na oficiální Twitter účet @mafiagame. Více informací se dozvíme 19. Května! A to na oficiálních stránkách MafiaGame.com.

Do té doby? Pohybují se na internetu nějaké screenshoty, které samozřejmě nemusí být pravé. Přikládám jeden. Více už necháme na vývojářích.

Malá itálie

Foto: MafiaGame.com
Zdroj: Autorský článek Czechsight